Haber

Oral B Challenge İstanbul Triatlon Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Oral B Challenge İstanbul triatlon uyum toplantısı, İstanbul Vali Yardımcısı Niyazi Erten, Gençlik ve Spor SporBaşkanlığı İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya yaptı.

Türkiye Triatlon Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek yarış, dünyanın önde gelen triatlon organizasyon markası Challenge Family çatısı altında düzenlenecek.

Oral B ana sponsorluğunda ve Beykoz Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan yarışın koordinasyon toplantısında, görevli kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam hazır bulundu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Triatlon Federasyonu Bayram Yalçınkaya, Oral B Challenge İstanbul’un kurumsal kimliğinin oluşmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, “Eylül ayında triatlonun kalbi bir kez daha İstanbul Boğazı’nda atacak. Dünyanın ilk kıtalararası yarışına katılacak tüm sporculara başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu