Seyahat

THY’den seçim kararı! Verilen ek haklar

THY’nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yolculara 28 Mayıs’ı kapsayan seferler için bilet işlemlerinde kullanabilmeleri için ek haklar verildiği belirtildi.

Açıklamada, 15 Mayıs 2023 – 11 Haziran 2023 (dahil) tarihlerinde ve öncesinde düzenlenen ve Türkiye’ye gidiş geliş kayıtlı seyahatli biletler için ücretsiz rezervasyon tarih değişikliği, iptal veya iade yapılabileceği belirtildi. 28 Mayıs 2023 tarihli, Türkiye geliş veya gidiş veya gidiş şeklinde, Türkiye Cumhuriyeti uyruklu, Türkiye’den ve Türkiye’ye yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş seferi olan veya Türkiye’ye ortasında gelen yolcular. 15 Mayıs 2023-28 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında ve seyahat planını oy kullanmak üzere 28 Mayıs 2023 tarihini içerecek şekilde değiştirmek isteyenler, 11 Haziran 2023 (dahil) Yeni seyahat tarihli seferlerde en geç 31 Mart 2024 tarihine kadar yapılan rezervasyon değişiklikleri, aynı güzergâh bölgesinde olmak şartıyla ücretsiz yapılacak” ifadeleri kullanıldı.

– Bilet iade koşulları

Kullanılmayan biletlerin iadesinin kesintisiz olarak yapılacağına dikkat çekilen açıklamada, “Yolculuk tamamlanmamış kısmen kullanılmış biletler için kullanılmayan uçuşların iade işlemi ücretsiz olarak yapılacaktır. bilet 31 Mart 2024 (dahil) tarihine kadar herhangi bir fiyat farkı ve cezası olmaksızın uzatılabilir.” bilgi verildi.

Açıklamada, biletlerinde değişiklik yapmak isteyenlerin işlemlerini THY satış ofisleri, davet merkezi veya internet sitesinden gerçekleştirebilecekleri kaydedildi.

altintashaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu