Haber

Hedefleri ne Arda Güler ne de Ferdi! Kerem Aktürkoğlu için resmi transfer duyurusu

galatasaraylı futbolcu Kerem Aktürkoğlu Napoli’yi yakından takip ediyor. Napoli’nin 27 yaşındaki Meksikalı kanat oyuncusu Lozano, kulüpten ayrılmak üzere. Kerem’in Napoli’deki transferinin ciddileştiği haberi üzerine menajeri Erkut Söğüt açıklama yaptı.

“GURUR KAYNAĞI”

Arenanapoli.it’e röportaj veren Söğüt, Kerem Aktürkoğlu’nun Napoli ile anılmasının gurur kaynağı olduğunu söyledi. Söğüt, Kerem hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Söğüt’ün açıklamalarından satır başları:

“KEREM’İN HEDEFİ AVRUPA”

“Napoli’ye olan ilgi gurur kaynağı. Şimdiye kadar kimse benimle iletişime geçmedi. Kerem büyük ses getirdi ve yükselişte. Kerem’in hedefi tabii ki Avrupa’da oynamak. Şartların uygun olması gerekiyor. herkes.”

“SALAH VE DE BRUYNE GİBİ GÖRÜNÜYOR”

Kerem her yıl gelişiyor. Sürekli kendini geliştiren bir oyuncu. Salah ve Kevin de Bruyne gibi her yıl daha iyi performans gösteren bazı oyuncular var. Kerem çok çalışıyor ve her zaman ekibin yetkinliğine odaklanıyor. Her zaman kendini geliştirmek için çalışıyor. Birlikte çalışmayı sevdiğim aktörlerden biri. Böyle bir oyuncuyla çalıştığım için şanslıyım.

“O BİR BÜYÜCÜ”

“Kerem gerçekten de Harry Potter gibi bir büyücü ve büyücü. Herkes onu kutlama tarzından tanıyor. Pazarlama çok önemli. Kerem her yönüyle bir marka.”

“HER ŞEY OLABİLİR”

“Temmuz ayında her şey olabilir. Futbolda asla ‘Asla’ dememelisiniz. Bu tür oyuncular Serie A gibi liglerde gelişmeye devam edebilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu